לפרטים נוספים או להתייעצות התקשרו עכשיו נייד: 052-833-2244 | משרד: 03-550-9222

עורך דין פלילי חובה שימש כסנגור בכיר בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה ונחשב לעורך דין פלילי מוביל בעבירות סמים, מין, רכוש, אלימות, וצווארון לבן ועוד.

גלריית וידאו

עו"ד פלילי מיקי חובה מייצג את אייל פלג

עו"ד פלילי מיקי חובה המייצג את אייל פלג בפרשת מכירת סמים שעלתה לכותרות לאחרונה, התראיין במסגרת כתבה בערוץ 2. בדבריו טען: "מדובר בסחר של אדם שמכר לחבריו ורק לחבריו ולמכריו ורק להם בכמויות קטנות, כדי לממן את צריכתו האישית, לא לצורך בצע כסף". משרד עו"ד פלילי מיקי חובה עוסק בייצוג בתחום עבירות סמים. צפו בכתבה מערוץ 2

עורך דין פלילי מיקי חובה: "יש מקום לאפשר את יציאתו של רוזנשטיין לחתונת בתו מטעם הומניטרי"

בדיון שהתקיים בחודש שעבר הורתה השופטת למדינה להגיע למתווה שיאפשר לרוזנשטיין להשתתף באירוע, בתנאים דומים לאלה שקבע בית המשפט העליון כשיצא לחתונת בנו. אז אושר כי רוזנשטיין יוכל לשהות עם בני משפחתו לפני החתונה עצמה, ומיקום האירוע הצנוע והמפגש לא ייוודע ברבים.

היום הסבירה נציגת הפרקליטות כי התנגדותה ליציאתו מהכלא בעינה עומדת, בהתבסס על מידע מודיעיני "המצייר תמונת מצב שונה לחומרה מתמונת המצב המודיעינית לפני שנה". תמיכה בעמדה זו סיפק קצין הערכה של ימ"ר תל אביב, שחשף בפני השופטת את המידע. לדברי הפרקליטות מדובר ב"סכסוכים על רקע מאבקי שליטה בכלא. קיימת מתיחות בשטח, יש לה השלכות ממשיות. יש כוונות פגיעה הדדיות. כל יציאה תעמיד אותו יחד עם אזרחים תמימים בסכנה ממשית". לדבריה, מעבר לסיכון הגדול, הדבר גם מצריך משאבים וכוח אדם. סנגורו של רוזנשטיין, עו"ד מיקי חובה, אמר: "יש מקום לאפשר את יציאתו של רוזנשטיין לחתונת בתו מטעם הומניטרי, אנושי, כפי שאירע בשנה שעברה". לדבריו, "כל המידע עניינו בשמועות ולא בשום ראיה שהביאו לכדי חקירה". השופטת צפויה להכריע בעתירה בימים הקרובים.

מתוך YNET: "ההסכם של משפחת קצב עם החוקרים הפרטיים נעשה ע"פ חוק"

עו"ד פלילי מיקי חובה – קטע מהרצאה בנושא דיני עונשין

שיעור בתחולת דיני העונשין לפי מקום עשיית העברה. סעיפים 7-17 לחוק העונשין, התשל"ז-1977