ליווי בחקירה

//ליווי בחקירה
ליווי בחקירה 2019-12-12T05:46:23+02:00

לפרטים נוספים או להתייעצות התקשרו עכשיו
נייד: 052-833-2244 | משרד: 03-550-9222

עורך דין פלילי חובה שימש כסנגור בכיר בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה ונחשב לעורך דין פלילי מוביל בעבירות סמים, מין, רכוש, אלימות, וצווארון לבן ועוד.

ליווי בחקירה

ליווי בחקירהלא בכדי הפכה ברבות השנים זכות הליווי המשפטי בחקירה לאחת מזכויות היסוד הבסיסיות להן זכאי כל חשוד באשר הוא. הסיבה העיקרית לכך היא שלמעשה כל חקירה משטרתית טומנת בחובה חוסר איזון מובנה בין החוקר לבין האדם שיושב מולו. גם אם מדובר באדם שרגיל לפקוד את תחנות המשטרה חדשות לבקרים, הרי שבכל מקרה החוקר יידע, כמעט תמיד, יותר מהחשוד שכן הוא מודע לכל אחת ואחת מהראיות המצויות בתיק. הדברים קשים שבעתיים עבור אדם שאינו רגיל למעמדים מסוג זה.

היתרון היחסי ממנו נהנה החוקר בכל הנוגע למידע המונח לפניו, כמו גם זה הנובע מהשימוש בטכניקות החקירה המוכרות לו היטב, מלחיץ חשודים רבים וגורם להם לומר לחוקרים דבר מה שעלול להפלילם ולשמש מאוחר יותר כנגדם.

כל חשוד זקוק לליווי צמוד של עורך דין פלילי מנוסה ובקיא כבר מזמן החקירה המשטרתית, ועדיף מוקדם ככל שניתן. אם קיבלתם הזמנה לסור למשטרה פנו קודם לכן לסנגור לקבלת ייעוץ, ואם נעצרתם במפתיע, היוועצו עם סנגור בטרם אתם מוסרים את גרסתם לשוטר. זכרו: כל דבר – שתאמרו בחקירה, בחצר התחנה, במסדרון או בתא המעצר מתועד ועלול להפליל אתכם.
הסנגור יוכל, לאחר שמיעת גרסתכם, להכווין אתכם בשאלה המהותית האם למסור גרסתכם או לשמור על זכות השתיקה.

החוק מחייב את צוות החקירה שמולו אתם יושבים לחדול ממלאכת התחקור החל מהרגע בו ביקשתם להתייעץ עם עורך דין – ולפני שהוא מגיע – וגם לאחר מכן – עומדת לכם הזכות לשמור על שתיקה. חשוב מאוד להיוועץ בעורך דין פלילי מבעוד מועד משום שכל דבר שתגידו בחקירה עלול לשמש כנגדכם במטרה לבסס כתב אישום ובתורו עלול להסתיים בהרשעה ובענישה מחמירה.

משרד עורכי דין מיקי חובה מתמחה במתן ייעוץ משפטי וליווי בחקירה לנאשמים בדין הפלילי. באם זומנתם לתחנת המשטרה לחקירה באזהרה, צרו עמנו קשר באופן מיידי כך שאחד מעורכי הדין המועסקים במשרד יגיע אליכם לאלתר ובטרם תמסרו הודעתכם וגרסתכם בפני המשטרה.

עורכי הדין שלנו יעשו ככל יכולתם על מנת לאפשר לכם לחזור לחדר החקירות רגועים ושקולים ככל הניתן –. בכל מקרה, המטרה העיקרית שלנו תהיה להוביל לשחרורכם ללא תנאים מגבילים עוד באותו היום. 

Call Now Button
לפרטים או לייעוץ צרו קשר

לייעוץ התקשרו:

052-8332244

03-5509222

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס
    מיקי חובה - משרד עורכי דין

    דילוג לתוכן